Fletxa
El Begues juga diumenge 17 a les 17 al camp de l'Atletic Vilanova
[Primer Equip] El Begues juga diumenge 17 a les 17 al camp de l'Atletic Vilanova Sort equip!

Veure notícia

Fletxa
El Begues trenca la ratxa i guanya 3-0 a l'Anoia
[Primer Equip] El Begues va trencar per fi la mala ratxa sense guanyar, que durava desde la jornada 1, i va vèncer a l'Anoia per 3-0. Una victòria molt important

Veure notícia

Fletxa
El Begues trenca la mala ratxa guanyant 3-0 a l'Anoia
[Primer Equip] El Begues trenca la mala ratxa guanyant 3-0 a l'Anoia Per fi es trenca la ratxa negativa, el Begues ha guanyat 3-0 a l'Anoia amb gols de Joan, Dami i Giner i suma 3 punts importants per a començar a remuntar

Veure notícia

Próxima jornada Nº 11 el 2020-04-18
Local Visitant Dia Hora
Sitges, U.E. Anoia , C.E. Dissabte 17:00h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club C.F. Begues Diumenge 12:00h
[prèvia] [com arribar-hi]
Les Cabanyes, F.c. Moja, A.E. Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Piera, A.E. Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Ateneu Igualadi, S.E.F. Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Montserrat Igualada, U.D. Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. La Granada Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Pª Jove De Les Roquetes Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Carme, C.E. Dissabte 17:00h
Última jornada Nº 10
Local Visitant
C.F. Begues 3 0 Anoia , C.E. F
Crónica
Moja, A.E. 5 3 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club F
Piera, A.E. 4 0 Les Cabanyes, F.c. F
Ateneu Igualadi, S.E.F. 1 3 Corbera, C.F. F
Montserrat Igualada, U.D. 4 1 Riudebitlles, C.D. F
La Granada 2 5 Odena,C.E. F
Pª Jove De Les Roquetes 3 3 Masquefa, F.C. F
Carme, C.E. 0 1 Ribes, C.D. F
La Munia, A.E. 1 4 Sitges, U.E. F
NF -> No finalitzat F -> Finalitzat
El primer equip ha guanyat 3-0 a l'Anoia i surt de la zona de descens. Segona victòria a la lliga per a l'equip, ara a mirar cap amunt! | 9 visites
El primer equip ha guanyat 3-0 a l'Anoia i surt de la zona de descens. Segona victòria a la lliga per a l'equip, ara a mirar cap amunt!
Equip P PJ PG PE PP GF GC
1 Odena,C.E. 27 10 9 0 1 34 6
2 Moja, A.E. 24 10 8 0 2 29 13
3 Piera, A.E. 23 10 7 2 1 31 12
4 Ribes, C.D. 22 10 7 1 2 24 17
5 Corbera, C.F. 17 10 5 2 3 27 21
6 Carme, C.E. 17 10 5 2 3 24 19
7 Sitges, U.E. 16 10 5 1 4 26 23
8 Montserrat Igualada, U.D. 16 10 5 1 4 23 20
9 Les Cabanyes, F.c. 15 10 5 0 5 13 13
10 Masquefa, F.C. 14 10 4 2 4 20 19
11 Pª Jove De Les Roquetes 14 10 4 2 4 21 25
12 La Granada 12 10 3 3 4 19 23
13 Ateneu Igualadi, S.E.F. 9 10 2 3 5 14 24
14 C.F. Begues 8 10 2 2 6 15 18
15 Riudebitlles, C.D. 8 10 2 2 6 26 30
16 Atlètic Vilanova i la Geltrú Club 8 10 2 2 6 22 30
17 Anoia , C.E. 4 10 1 1 8 10 34
18 La Munia, A.E. 3 10 1 0 9 8 39