Calendari

Primera Volta
Jornada 1 Data: 2019-09-08
C.F. Begues La Munia, A.E. Jugat Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Sitges, U.E. Montserrat Igualada, U.D. Jugat Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. La Granada Jugat Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Piera, A.E. Pª Jove De Les Roquetes Jugat Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Carme, C.E. Jugat Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Anoia , C.E. Ribes, C.D. Jugat Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Masquefa, F.C. Jugat Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Odena,C.E. Jugat Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Riudebitlles, C.D. Jugat Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Jornada 2 Data: 2019-10-19
Carme, C.E. C.F. Begues Jugat IEM de Carme Diumenge 12:00h
Montserrat Igualada, U.D. Ateneu Igualadi, S.E.F. Jugat Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Piera, A.E. Jugat Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Moja, A.E. Jugat Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
La Munia, A.E. Anoia , C.E. Jugat Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Jugat Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Masquefa, F.C. Les Cabanyes, F.c. Jugat Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Odena,C.E. Corbera, C.F. Jugat Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Riudebitlles, C.D. Sitges, U.E. Jugat Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Jornada 3 Data: 2019-11-09
C.F. Begues Pª Jove De Les Roquetes Jugat Camp Municipal de Begues Diumenge 17:00h
Sitges, U.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Jugat Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Montserrat Igualada, U.D. Jugat Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Moja, A.E. La Granada Jugat Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Anoia , C.E. Carme, C.E. Jugat Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club La Munia, A.E. Jugat Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Ribes, C.D. Jugat Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Masquefa, F.C. Jugat Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Odena,C.E. Jugat Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Jornada 4 Data: 2019-11-30
La Granada C.F. Begues Jugat Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Piera, A.E. Jugat Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Moja, A.E. Jugat Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
Pª Jove De Les Roquetes Anoia , C.E. Jugat Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Jugat IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Les Cabanyes, F.c. Jugat Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Corbera, C.F. Jugat Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Masquefa, F.C. Riudebitlles, C.D. Jugat Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Odena,C.E. Sitges, U.E. Jugat Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Jornada 5 Data: 2019-12-14
C.F. Begues Montserrat Igualada, U.D. Jugat Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Sitges, U.E. Piera, A.E. Jugat Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Moja, A.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Jugat Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Anoia , C.E. La Granada Jugat Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Pª Jove De Les Roquetes Jugat Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Carme, C.E. Jugat Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. La Munia, A.E. Jugat Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Ribes, C.D. Jugat Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Masquefa, F.C. Jugat Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Jornada 6 Data: 2020-01-11
Ateneu Igualadi, S.E.F. C.F. Begues Jugat Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Piera, A.E. Moja, A.E. Jugat Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Montserrat Igualada, U.D. Anoia , C.E. Jugat Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Jugat Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Les Cabanyes, F.c. Jugat Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Corbera, C.F. Jugat IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Riudebitlles, C.D. Jugat Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Odena,C.E. Jugat Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Masquefa, F.C. Sitges, U.E. Jugat Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Jornada 7 Data: 2020-02-01
Sitges, U.E. Moja, A.E. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
C.F. Begues Piera, A.E. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Montserrat Igualada, U.D. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. La Granada Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Carme, C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. La Munia, A.E. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Ribes, C.D. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Jornada 8 Data: 2020-02-15
Moja, A.E. C.F. Begues Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Anoia , C.E. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Les Cabanyes, F.c. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Corbera, C.F. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Riudebitlles, C.D. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Odena,C.E. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Masquefa, F.C. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Sitges, U.E. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Jornada 9 Data: 2020-03-07
Sitges, U.E. C.F. Begues Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Anoia , C.E. Moja, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Piera, A.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Montserrat Igualada, U.D. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. La Granada Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Pª Jove De Les Roquetes Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Carme, C.E. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. La Munia, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Jornada 10 Data: 2020-03-28
C.F. Begues Anoia , C.E. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Les Cabanyes, F.c. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Corbera, C.F. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Riudebitlles, C.D. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Odena,C.E. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Masquefa, F.C. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Ribes, C.D. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Sitges, U.E. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Jornada 11 Data: 2020-04-18
Sitges, U.E. Anoia , C.E. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club C.F. Begues Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Moja, A.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Piera, A.E. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Montserrat Igualada, U.D. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. La Granada Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Pª Jove De Les Roquetes Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Carme, C.E. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Jornada 12 Data: 2020-05-09
Anoia , C.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Les Cabanyes, F.c. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Corbera, C.F. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Riudebitlles, C.D. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Odena,C.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Masquefa, F.C. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Ribes, C.D. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes La Munia, A.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Sitges, U.E. IEM de Carme Diumenge 12:00h
Jornada 13 Data: 2020-05-23
Sitges, U.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Les Cabanyes, F.c. Anoia , C.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. C.F. Begues Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Moja, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Piera, A.E. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Montserrat Igualada, U.D. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. La Granada Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Carme, C.E. Pª Jove De Les Roquetes IEM de Carme Diumenge 12:00h
Jornada 14 Data: 2020-06-13
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Les Cabanyes, F.c. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Corbera, C.F. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Riudebitlles, C.D. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Odena,C.E. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Masquefa, F.C. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Ribes, C.D. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. La Munia, A.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Carme, C.E. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Sitges, U.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Jornada 15 Data: 2019-12-21
Sitges, U.E. Les Cabanyes, F.c. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Anoia , C.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. C.F. Begues Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Moja, A.E. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Piera, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Carme, C.E. Montserrat Igualada, U.D. IEM de Carme Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes La Granada Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Jornada 16 Data: 2020-01-11
Les Cabanyes, F.c. Corbera, C.F. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Riudebitlles, C.D. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Odena,C.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Masquefa, F.C. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Ribes, C.D. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. La Munia, A.E. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Carme, C.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Pª Jove De Les Roquetes Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
Sitges, U.E. La Granada Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 17 Data: 2020-01-19
Corbera, C.F. Sitges, U.E. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Les Cabanyes, F.c. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Anoia , C.E. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. C.F. Begues Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Moja, A.E. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Carme, C.E. Piera, A.E. IEM de Carme Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
La Granada Montserrat Igualada, U.D. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Segona Volta
Jornada 18 Data: 2020-01-25
Montserrat Igualada, U.D. Sitges, U.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Piera, A.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Moja, A.E. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. C.F. Begues Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Anoia , C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Masquefa, F.C. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Odena,C.E. Les Cabanyes, F.c. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Riudebitlles, C.D. Corbera, C.F. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Jornada 19 Data: 2020-02-01
Ateneu Igualadi, S.E.F. Montserrat Igualada, U.D. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Piera, A.E. La Granada Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Pª Jove De Les Roquetes Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
C.F. Begues Carme, C.E. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. La Munia, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Ribes, C.D. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Masquefa, F.C. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Odena,C.E. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Sitges, U.E. Riudebitlles, C.D. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 20 Data: 2020-02-08
Ateneu Igualadi, S.E.F. Sitges, U.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Piera, A.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Moja, A.E. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes C.F. Begues Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Anoia , C.E. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Les Cabanyes, F.c. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Masquefa, F.C. Corbera, C.F. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Odena,C.E. Riudebitlles, C.D. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Jornada 21 Data: 2020-02-16
Piera, A.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Montserrat Igualada, U.D. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
C.F. Begues La Granada Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Carme, C.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. La Munia, A.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Ribes, C.D. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Masquefa, F.C. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Sitges, U.E. Odena,C.E. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 22 Data: 2020-03-01
Piera, A.E. Sitges, U.E. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Moja, A.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. C.F. Begues Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Anoia , C.E. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Les Cabanyes, F.c. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Corbera, C.F. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Riudebitlles, C.D. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Masquefa, F.C. Odena,C.E. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Jornada 23 Data: 2020-03-07
Moja, A.E. Piera, A.E. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
C.F. Begues Ateneu Igualadi, S.E.F. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Montserrat Igualada, U.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club La Granada Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Carme, C.E. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. La Munia, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Ribes, C.D. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Sitges, U.E. Masquefa, F.C. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 24 Data: 2020-03-14
Moja, A.E. Sitges, U.E. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. C.F. Begues Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Anoia , C.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Les Cabanyes, F.c. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Corbera, C.F. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Riudebitlles, C.D. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Odena,C.E. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Ribes, C.D. Masquefa, F.C. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Jornada 25 Data: 2020-03-22
C.F. Begues Moja, A.E. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Piera, A.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Ateneu Igualadi, S.E.F. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Montserrat Igualada, U.D. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. La Granada Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Carme, C.E. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. La Munia, A.E. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Sitges, U.E. Ribes, C.D. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 26 Data: 2020-03-29
C.F. Begues Sitges, U.E. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Anoia , C.E. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Les Cabanyes, F.c. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Corbera, C.F. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Riudebitlles, C.D. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Odena,C.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. Masquefa, F.C. IEM de Carme Diumenge 12:00h
La Munia, A.E. Ribes, C.D. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Jornada 27 Data: 2020-04-04
Anoia , C.E. C.F. Begues Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Moja, A.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. Piera, A.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Ateneu Igualadi, S.E.F. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Montserrat Igualada, U.D. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. La Granada Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Carme, C.E. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
Sitges, U.E. La Munia, A.E. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 28 Data: 2020-04-18
Anoia , C.E. Sitges, U.E. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Les Cabanyes, F.c. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Corbera, C.F. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Riudebitlles, C.D. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Odena,C.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Masquefa, F.C. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Ribes, C.D. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Carme, C.E. La Munia, A.E. IEM de Carme Diumenge 12:00h
Jornada 29 Data: 2020-04-26
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Anoia , C.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Les Cabanyes, F.c. C.F. Begues Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Moja, A.E. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Piera, A.E. Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Montserrat Igualada, U.D. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. La Granada Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Pª Jove De Les Roquetes Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Sitges, U.E. Carme, C.E. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 30 Data: 2020-05-03
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Sitges, U.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Les Cabanyes, F.c. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Corbera, C.F. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Riudebitlles, C.D. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Odena,C.E. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Masquefa, F.C. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Ribes, C.D. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada La Munia, A.E. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Carme, C.E. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
Jornada 31 Data: 2020-05-09
Les Cabanyes, F.c. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Corbera, C.F. Anoia , C.E. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. C.F. Begues Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Moja, A.E. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. Piera, A.E. Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Ateneu Igualadi, S.E.F. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Montserrat Igualada, U.D. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Carme, C.E. La Granada IEM de Carme Diumenge 12:00h
Sitges, U.E. Pª Jove De Les Roquetes Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Jornada 32 Data: 2020-05-16
Les Cabanyes, F.c. Sitges, U.E. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Corbera, C.F. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Riudebitlles, C.D. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Odena,C.E. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. Masquefa, F.C. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Ribes, C.D. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. La Munia, A.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. Carme, C.E. Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h
La Granada Pª Jove De Les Roquetes Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Jornada 33 Data: 2020-05-24
Corbera, C.F. Les Cabanyes, F.c. Municipal Corbera de Llobregat Diumenge 12:00h
Riudebitlles, C.D. Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Municipal Sant Pere Riudebitlles Diumenge 12:00h
Odena,C.E. Anoia , C.E. Estadi Municipal La Sort Dissabte 17;00h
Masquefa, F.C. C.F. Begues Municipal Masquefa Diumenge 17:00h
Ribes, C.D. Moja, A.E. Zona Esp. Bosc de Plaça Dissabte 17:30h
La Munia, A.E. Piera, A.E. Municipal La Munia Dissabte 17:00h
Carme, C.E. Ateneu Igualadi, S.E.F. IEM de Carme Diumenge 12:00h
Pª Jove De Les Roquetes Montserrat Igualada, U.D. Municipal Les Roquetes (st Pere R) Dissabte 18:00h
La Granada Sitges, U.E. Municipal La Granada Del Penedes Diumenge 12:00h
Jornada 34 Data: 2020-05-30
Sitges, U.E. Corbera, C.F. Municipal Aiguadolç Dissabte 17:00h
Les Cabanyes, F.c. Riudebitlles, C.D. Municipal Les Cabanyes Del Penedes Dissabte 17:00h
Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Odena,C.E. Camp Futbol CEM Parc del Garraf Diumenge 12:00h
Anoia , C.E. Masquefa, F.C. Municipal Vilanova Cami (can Tito) Dissabte 17:30h
C.F. Begues Ribes, C.D. Camp Municipal de Begues Diumenge 12:00h
Moja, A.E. La Munia, A.E. Els Pins - Moja Dissabte 17:00h
Piera, A.E. Carme, C.E. Camp D'esports De Piera Diumenge 12:00h
Ateneu Igualadi, S.E.F. Pª Jove De Les Roquetes Estadi les Comes Igualada Dissabte 18:00h
Montserrat Igualada, U.D. La Granada Estadi les Comes Igualada Dissabte 20:00h