Calendari individual

Veure en PDF
Primera Volta
J 1 Data: 2019-09-08 Diumenge 12:00h C.F. Begues 3-0 La Munia, A.E. Camp Municipal de Begues
J 2 Data: 2019-10-19 Diumenge 12:00h Carme, C.E. 5-3 C.F. Begues IEM de Carme
J 3 Data: 2019-11-09 Diumenge 17:00h C.F. Begues 1-3 Pª Jove De Les Roquetes Camp Municipal de Begues
J 4 Data: 2019-11-30 Diumenge 12:00h La Granada 2-2 C.F. Begues Municipal La Granada Del Penedes
J 5 Data: 2019-12-14 Diumenge 12:00h C.F. Begues 1-1 Montserrat Igualada, U.D. Camp Municipal de Begues
J 6 Data: 2020-01-11 Dissabte 18:00h Ateneu Igualadi, S.E.F. 2-1 C.F. Begues Estadi les Comes Igualada
J 7 Data: 2020-02-01 Diumenge 12:00h C.F. Begues Piera, A.E. Camp Municipal de Begues
J 8 Data: 2020-02-15 Dissabte 17:00h Moja, A.E. C.F. Begues Els Pins - Moja
J 9 Data: 2020-03-07 Dissabte 17:00h Sitges, U.E. C.F. Begues Municipal Aiguadolç
J 10 Data: 2020-03-28 Diumenge 12:00h C.F. Begues Anoia , C.E. Camp Municipal de Begues
J 11 Data: 2020-04-18 Diumenge 12:00h Atlètic Vilanova i la Geltrú Club C.F. Begues Camp Futbol CEM Parc del Garraf
J 12 Data: 2020-05-09 Diumenge 12:00h C.F. Begues Les Cabanyes, F.c. Camp Municipal de Begues
J 13 Data: 2020-05-23 Diumenge 12:00h Corbera, C.F. C.F. Begues Municipal Corbera de Llobregat
J 14 Data: 2020-06-13 Diumenge 12:00h C.F. Begues Riudebitlles, C.D. Camp Municipal de Begues
J 15 Data: 2019-12-21 Dissabte 17;00h Odena,C.E. C.F. Begues Estadi Municipal La Sort
J 16 Data: 2020-01-12 Diumenge 12:00h C.F. Begues Masquefa, F.C. Camp Municipal de Begues
J 17 Data: 2020-01-18 Dissabte 17:30h Ribes, C.D. C.F. Begues Zona Esp. Bosc de Plaça
Segona Volta
J 18 Data: 2020-01-25 Dissabte 17:00h La Munia, A.E. C.F. Begues Municipal La Munia
J 19 Data: 2020-02-02 Diumenge 12:00h C.F. Begues Carme, C.E. Camp Municipal de Begues
J 20 Data: 2020-02-08 Dissabte 18:00h Pª Jove De Les Roquetes C.F. Begues Municipal Les Roquetes (st Pere R)
J 21 Data: 2020-02-16 Diumenge 12:00h C.F. Begues La Granada Camp Municipal de Begues
J 22 Data: 2020-02-29 Dissabte 20:00h Montserrat Igualada, U.D. C.F. Begues Estadi les Comes Igualada
J 23 Data: 2020-03-08 Diumenge 12:00h C.F. Begues Ateneu Igualadi, S.E.F. Camp Municipal de Begues
J 24 Data: 2020-03-15 Diumenge 12:00h Piera, A.E. C.F. Begues Camp D'esports De Piera
J 25 Data: 2020-03-22 Diumenge 12:00h C.F. Begues Moja, A.E. Camp Municipal de Begues
J 26 Data: 2020-03-29 Diumenge 12:00h C.F. Begues Sitges, U.E. Camp Municipal de Begues
J 27 Data: 2020-04-04 Dissabte 17:30h Anoia , C.E. C.F. Begues Municipal Vilanova Cami (can Tito)
J 28 Data: 2020-04-19 Diumenge 12:00h C.F. Begues Atlètic Vilanova i la Geltrú Club Camp Municipal de Begues
J 29 Data: 2020-04-25 Dissabte 17:00h Les Cabanyes, F.c. C.F. Begues Municipal Les Cabanyes Del Penedes
J 30 Data: 2020-05-03 Diumenge 12:00h C.F. Begues Corbera, C.F. Camp Municipal de Begues
J 31 Data: 2020-05-10 Diumenge 12:00h Riudebitlles, C.D. C.F. Begues Municipal Sant Pere Riudebitlles
J 32 Data: 2020-05-17 Diumenge 12:00h C.F. Begues Odena,C.E. Camp Municipal de Begues
J 33 Data: 2020-05-24 Diumenge 17:00h Masquefa, F.C. C.F. Begues Municipal Masquefa
J 34 Data: 2020-05-31 Diumenge 12:00h C.F. Begues Ribes, C.D. Camp Municipal de Begues